BAŞKAN'IN NOTU

Betaavm olarak bir dünya markası olma rüyamızı; inanarak, inandığımız değerlerin uğrunda savaşarak ve çok çalışarak gerçekleştirdik.

Grubumuz; eğitimli, yetenekli yönetim kadrosu ve tecrübeli çalışanları sayesinde, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını sektörel bilgi ve deneyimiyle birleştirerek şirketin hedeflerine ulaşmayı ve kurumsal kimliğini yansıtmayı başarmaktadır.

Grubumuzda bir yandan aile şirketi olmanın avantajları pekiştirilirken diğer yandan kurumsallaşma çalışmaları, verimlilik analizleri, Ar-Ge çalışmaları, yönetimde yeniden yapılanma ile her düzeydeki çalışanlarımızın kişisel gelişimine özel bir önem vermekteyiz.

Değişen ve gelişen yeni dünya pazarlarına anında uyum sağlayacak stratejilerin oluşturulmasını, bir dünya markası haline gelen ürünlerimize yenilerini ekleyerek, daha da önemlisi yeni alanlara yatırım yaparak gelişmeyi hedefliyoruz.

Bu kutsal amaç doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızın en güzel halkalarından birisi, Betaavm'nin üçüncü alışveriş merkezi olarak Beta Stores 3 kısa bir süre sonra faaliyete geçecektir.
BETAAVM HEAD OFFICE:

Metroport Busidence, Eski Londra Asfaltı, Kültür Sk.
No:1 Kat:10 D:1007 Bahçelievler-İstanbul/Turkey

Tel : +90 212 442 49 31
Fax : +90 212 442 49 41